• В українських навчальних закладах посилять антитерористичні заходи

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 15 січня 2015 року
У навчальних закладах України вводять режим посиленої безпеки. Через тривожні події на Донбасі по всій країні вирішили подбати про безпеку шкільних приміщень і навчити дітей, як потрібно поводитися за можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

Це нововведення стосується всіх навчальних закладів України — від дитсадків, шкіл і коледжів до університетів. Міністерство освіти і науки вимагає пильно стежити за тим, аби на території, де йде навчання, не був присутній ніхто, окрім учнів і вчителів, передає «Сегодня». 

Також на входах будуть перевіряти, щоб ніхто не проніс вибухівку. А на уроках дітям пояснюватимуть, як себе правильно поводити в разі небезпеки. У Києві та Одесі вже прийняли рішення роздавати спеціальні брошури, які були розроблені фахівцями МНС, правоохоронцями, волонтерами та учасниками бойових дій. У брошурах пояснюється, як учителям та учням поводитися за виявлення вибухівки та замаскованих під неї предметів.

Разом із тим, самі батьки за допомогою активістів і волонтерів беруться посилити охорону дитячих садків і шкіл, передусім у регіонах, де існує підвищений ризик тероризму.


Читайте також:
Терористичні формування обстрілювали українські сили 129 разів за добу
У київському метро постраждав юнак, що займався зачепінгом
Контррозвідка запобігла великому теракту в центрі Києва — СБУ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...