• Зекономити на жетонах киянам не вдасться

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 18 січня 2015 року
Як раніше повідомляло керівництво київського метрополітену, проїзд у цьому виді транспорту значно подорожчає: вартість однієї поїздки зросте вдвічі до 4 гривень. Заповзятливих громадян попереджають: із першого ж дня вводу нових тарифів їздити по старим не вдасться.

Жетони київського метрополітену будуть обмінюватись наступним чином: за 2 старі сині жетони даватимуть один новий зелений, пише «Сегодня». А тим, хто поповнив безконтактну картку на велику кількість поїздок, також не вдасться їх використати — із новими тарифами одна поїзда рахуватиметься як дві, оплачені за старими розцінками.

Проїзні квитки за півціни, які зазвичай продаються із 15 числа місяця, звичайно, будуть продавати за новими цінами. Але говорять про можливе відстрочення введення нових тарифів — платити нові ціни за проїзд, можливо, доведеться не з 1-го лютого, а з 15-го.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що із лютого у Києві значно зросте вартість проїзду — 300 гривень коштуватимуть проїзні квитки на метро, 150 гривень на міську електричку і по 130 гривень на автобус, тролейбус, трамвай і фунікулер.


Читайте також:
У київському метро постраждав юнак, що займався зачепінгом
Місячні проїзні на метро подорожчають втричі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...