• Податок на нерухомість платитимуть виключно на додаткові метри

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 10 січня 2015 року
Податок на нерухомість сплачуватиметься виключно за квадратні метри понад норму, встановлену законом: 60 кв.м для квартир і 120 кв.м для будинків. Про це заявив заступник міністра фінансів України Денис Фудашкін, передає «Інтерфакс-Україна».

«Якщо загальна площа квартири 65 кв.м, то під оподаткування підпадає лише 5 кв.м, а не всі 65», — підкреслив Фудашкін.

За його словами, платники податків сплачуватимуть податок на нерухомість за місцем розташування об'єктів нерухомості, а не за місцем, де зареєстрований їхній власник.

«Податок сплачуватиметься за місцем розташування нерухомості, це ж доходи місцевих бюджетів», — зазначив заступник міністра фінансів.

Разом із тим, місцеві ради можуть встановлювати додаткові пільги залежно від рівня доходів та стану майна громадян.

З 1 січня 2015 року в Україні набуло чинності оподаткування нерухомості, а повноваження щодо встановлення ставки податку були делеговані місцевим органам влади. Так, ставка податку за 1 кв.м загальної площі об'єктів нерухомості для фізичних і юридичних осіб встановлюється у розмірі, що не перевищує 2% від мінімальної зарплатні на рік, або близько 24,36 гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня українці почнуть сплачувати податкові збори за цілу низку майна й товарів, зокрема, за нерухомість, авто, за відсотки по депозитах у банках, газ, бензин тощо.


Читайте також:
Третина українців вважає, що воювати добровольцями ідуть патріоти
Яка ціна за новий біометричний паспорт
Центральна ковзанка знову працює
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...