• У Києві вода у кранах може позеленіти

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 12 січня 2015 року
У «Київенерго» виявляють місця просочування у тепломережах, у зв’язку з чим пустять в мережу підфарбовану воду. До кранів киян така вода потрапити не має — це станеться тільки в разі, якщо біля їхнього будинку є витік. В такому разі їх просять повідомити про це, а також не вживати таку воду.

Подібні заходи будуть тривати до кінця січня.

«Протягом трьох тижнів будемо проводити спеціальні заходи, які допоможуть виявити місця витоків в тепломережах. Для цього в мережу додадуть органічний барвник — флуоресцеїн. Він не завдає шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу. Це погоджено із санітарно-епідеміологічними службами Києва та райдержадміністраціями», — цитує повідомлення «Київенерго» видання «Сегодня».

Готувати на такій воді, споживати її в їжу в сирому вигляді або кип’ячену не можна. В разі, якщо зеленувата вода потече із крану, в «Київенерго» просять повідомити про це за номерами 15-88, а також (044) 202-15-88.

Профілактичні заходи будуть проводитись у районах та масивах: Русанівка, Березняки, Теличка, Звіринець, Липки, Чорна гора, Печерськ, Теремки, Саперна Слобідка, Першотравнений, Чоколівка, Солом’янка, Караваєві Дачі, Позняки, Осокорки, частково на Деміївці та Лук’янівці, а також у центрі столиці.


Читайте також:
У Києві подорожчали ще деякі маршрутки
Затягування пасків 2015: як нові закони вплинуть на українців
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...