• Більше третини українців не проти «люстрації» через розстріл

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 5 січня 2015 року
Соціологічне дослідження, проведене у грудні 2014 року, показало, що 80% українців не відчули зменшення корупції у державі. Тих, хто відчув послаблення корупційного тиску, виявилось тільки 5%.

опрос таблица коррупция.jpg

Ілюстрація: zn.ua

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення «Дзеркала Тижня».

Згідно з оприлюдненими результатами, майже третина опитаних — 31,8% — вважає, що рівень корупції зріс. 47,3% вважає, що корупція існує у попередніх масштабах. 5% респондентів сказали, що рівень корупції знизився, а 15% не змогли визначитись із відповіддю.

Що стосується такого способу боротьби із корупцією як розстріл, то 16% опитаних підтримали його повністю, а 19,5% сказали, що скоріше підтримують, аніж не підтримують його. Найбільше тих, хто підтримує таку жорстку міру — серед жителів Миколаївської, Донецької та Чернівецької областей. Проти цього — найбільше у Закарпатській області та Галичині.

В ході соціологічного дослідження, яке проводилося 4—19 грудня 2014 року, було опитано 3035 чоловік із різних регіонів України. Статистична похибка не перевищує 1,8%, стверджують соціологи.


Читайте також:
Україну назвали найбільш корумпованою країною Європи
Екс-заступник голови АП сфотографувався біля штаб-квартири Інтерполу
На службовців МВС та прокуратури чекає скорочення
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...