• ТОП-5 небезпечних новорічних страв і напоїв

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 29 грудня 2015 року
Новорічна ніч — це веселощі, святкування в колі близьких людей і часто… переїдання та проблеми, пов’язані з харчовим отруєнням. Що ж радять робити медики і на що слід звернути увагу, щоб в наступні дні після свят не почуватися зле?

Найбільш небезпечними стравами за версією лікарів, пише «Сегодня», є наступна п’ятірка:

Алкогольні коктейлі — змішування спиртних напоїв із газованими водами і соками призводить до того, що випивається більше, однак і похмілля наступного дня може бути більш болючим. До того ж завдяки газованим напоям алкоголь швидше всмоктується у кров і людина скоріше відчуває, що вона сп’яніла.

Салати, заправлені майонезом, — жирні салати не тільки дають відчуття важкості шлунку, якщо невірно розрахувати порцію, а й можуть призвести до отруєння, якщо майонез у них був не надто свіжим. Салатами, які простояли на святковому столі цілу ніч, можна наступного дня отруїтися.

Шампанське — медики попереджають, що цей алкогольний напій не є дуже хорошим для організму. Він легко викликає печію, відрижку і здуття живота, що може зіпсувати святковий вечір у компанії. Тому споживання шампанського радять обмежувати одним-двома бокалами. Крім того, через те, що напій газований, від нього можна скоріше сп’яніти, ніж від інших алкогольних напоїв.

Жирне м’ясо — тяжка для шлунку їжа, тим більше, якщо не втриматись і з’їсти його багато. Тому «самоконтроль, самоконтроль і ще раз самоконтроль». М’ясо добре їсти із овочами, які покращать роботу шлунку.

Мандарини — незамінний елемент новорічних свят протягом останніх десятиліть, — як виявилось, теж радять їсти обачно. Від них варто утриматись тим, хто має виразки шлунку, коліти, гастрит або холецистит. Крім того, лікарі кажуть, що фрукти, які були з’їдені «на десерт», не перетравляться швидко, а чекатимуть у шлунку своєї черги і можуть почати бродити.

А для того, щоб дізнатись, як можна розвантажити організм після свят, читайте наступну статтю.


Читайте також:
Як перед святами не стати жертвою аферистських інтернет-магазинів
Хурма або дикий фінік: чим вона така корисна?
Киян порадують вуличними гарячими перилами
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...