• Стало відомо, що українці шукали в пошуковику в 2014 році

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 25 грудня 2014 року
У 2014 році люди всього світу були вражені смертю улюбленого коміка, спостерігали за подіями навколо страхітливої лихоманки, стежили за спортивними змаганнями та обливалися водою з льодом. А що ж шукали українці?

Найбільше в 2014 році українці цікавилися подіями в країні, пише «Сегодня».

Найпопулярнішим запитом виявився серіал «Фізрук». Потім наступні 9 позицій так чи інакше пов'язані з новинами — користувачі шукали новинні сайти і телеканали; новини України та Донбасу, з'ясовували курс долара.

У категорії «Персона» найбільше українців цікавив Віктор Янукович. Також у цій категорії серед лідерів — Жанна Фріске, Петро Порошенко, Міхаель Шумахер і переможець Євробачення-2014 Кончіта Вурст.

Найпопулярнішим запитуваним фільмом виявився «Інтерстеллар». Серед інших — «Кухня в Парижі», «47 ронінів» і нова версія «Вія». Серед ТВ-шоу лідером уже чотири роки поспіль стає реаліті-шоу «Холостяк», а серед серіалів беззаперечним лідером стала комедія «Фізрук».

У 2014 році найпопулярніший товар, який хотіли купити українці, — це бойлер. Також українці шукали, як і де купити залізничні квитки, долар, вишиванку та бронежилет. Рецептом року виявився зовсім не кулінарний рецепт, а рецепт «коктейлю Молотова». Наступні дев'ять позицій мирні — паска, піца, торт-«вишиванка», бісквітний десерт на паличці кейк-попс тощо.


Читайте також:
Що потрібно знати при користуванні пошуком Гугл
Як захистити свої дані в інтернеті: прості прийоми


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...