• Обгорілий будинок профспілок зносити не будуть

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 23 грудня 2014 року
Київський Будинок профспілок не зноситимуть, а відновлять. Експерти вважають, що будівля підлягає ремонту, повідомляє «Сегодня».

«Ми отримали результати експертизи Київського національного університету будівництва і архітектури щодо Будинку профспілок. Результати вказують на те, що будівля підлягає відновленню, і зносити її не потрібно. Їй потрібний капремонт із заміною незначної частини тримальних конструкцій — постраждало 3% будівлі», — заявив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

Директор благодійного фонду «Відродження Будинку профспілок» Василь Андрєєв каже, що будівлю мають відремонтувати до літа 2016 року, а оздоблювальні роботи розпочати вже наступного року.

«Із кінця лютого плануємо почати роботу з відновлення внутрішньої частини будинку. Наразі фонд уже виділив близько двох мільйонів гривень на фінансування експертного дослідження будинку і на оплату першочергових протиаварійних заходів для зміцнення будівлі — їх ми плануємо завершити до кінця лютого наступного року. До моменту закінчення ремонтних робіт Будинок профспілок виглядатиме так само, як і до пожежі», — зазначив Андрєєв.


Читайте також:
Проїзд у частині київських маршруток подорожчав
Студенти не залишаться без стипендій — Міносвіти
У мережі з'явилася карта київських годівниць для пернатих
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...