• Головна ялинка України засяяла вогнями

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 грудня 2014 року
У п'ятницю, 19 грудня, о 18:00 урочисто запалили святкові вогні на головній новорічній ялинці України, яка встановлена на Софійській площі поряд із Софією Київською. Ялинка прикрашена понад трьома тисячами іграшок. 

Цього року новорічна ялинка — натуральна. Для її встановлення була підготовлена спеціальна конструкція — чаша із металу та бетону вагою понад 60 тонн, до якої надійно прикріпили новорічне дерево.

Прикрашають ялинку понад 3000 іграшок: білі голуби як символ миру і доброї звістки, казкові будиночки, які символізують сімейний затишок, а також рукавички з українським орнаментом. Переважну більшість іграшок зробили власними руками діти з усіх областей України.

Ялинка оздоблена тисячами сніжинок, що світяться, а верхівка — різдвяною зіркою, вага якої 15 кг, а діаметр — 2,4 метри.

Як повідомили у Департаменті культури і мистецтва, на новорічну ялинку кошти з міського бюджету не витрачалися. Вирішення питань дизайну, доставки й установлення ялинки за спонсорські кошти взяла на себе громадська організація «Столичні ініціативи».


Читайте також:
Де завтра в Києві відкриється різдвяний ярмарок
У мережі з'явилася карта київських годівниць для птахів
Вільні місця у Львові на зимові свята майже закінчилися
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...