• У мережі з'явилася карта київських годівниць для пернатих

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 20 грудня 2014 року
Інтерактивну карту Києва із позначенням годівниць для птахів запустили у всесвітній павутині.

Взимку птахам дуже важко пережити холоди. Від голоду страждають синиці, дрозди, жайворонки, дятли, омелюхи, сойки, вівсянки та снігурі. Зважаючи на це активісти вирішили позначити адреси всіх годівниць у скверах, парках і біля житлових будинків, повідомляє «Сегодня». 

«Проект стартував у вівторок, і зараз на карті можна побачити адреси більше 70 годівниць. Кожний киянин, який хоче погодувати птахів, може дізнатися, де розміщена годівниця на його шляху на роботу і погодувати голодних пташок. Також самі люди можуть позначати свої годівниці на цій карті», — розповідає авторка інтерактивної карти Дарина Ширяєва.

«Проект створений за ініціативою дружини охорони природи Києва, і, сподіваюся, із часом він стане популярним. Тільки за один день на мапі додалося десять нових годівниць», — каже Ширяєва.

Погодувати сойок і синиць у Києві можна хлібними крихтами або зерном.

«Птахам можна давати будь-який хліб, окрім чорного, будь-яке зерно, крім смаженого насіння, також мешканці парків люблять масло й сало, але давати їм потрібно його не солоне», — ділиться корисними знаннями заступник голови Національного екоцентру України Олексій Василюк.

Судячи з карти, найбільше годівниць — у Ботанічному саду імені Фоміна (біля бул. Шевченка): більше десяти. Також їх багато і на території Маріїнського парку.


Читайте також:
71% українців сказали, що вони щасливі
Вільні місця у Львові на зимові свята майже закінчилися
Українці запрошують побути анонімними дідами Морозами
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...