• Вільні місця у Львові на зимові свята майже закінчилися

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 16 грудня 2014 року
У Львові практично не залишилося вільних готельних номерів і квартир на зимові свята. І це навіть незважаючи на подорожчання. Ціни у львівських хостелах становлять 300—700 гривень.

Перші замовлення на новорічні свята були зроблені ще влітку. Зараз вільних місць на початок січня вже практично немає, повідомляє «Сегодня». 

«Залишилися тільки поодинокі місця у багатомісних кімнатах, і то їх уже досить важко знайти, і навіть хостели на околиці міста вже практично всі зайняті», — каже директор туристичного агентства Ірина Бандровська.

Михайло Бокоч має шість квартир. Усі квартири він здає. На Різдво і Новий рік всі вже зайняті — заброньовані за святковим тарифом.

«Якщо середня ціна однокімнатної квартири у звичайний час 200—400 гривень, залежно від якості, то на Новий рік ціна потроюється. Двокімнатні квартири відповідно коштують 900—1500 гривень, а трикімнатні — від 1500 гривень на святкування Нового року», — розповідає Бокоч.

А от готелі своїх цін не піднімали. На Різдво вільних номерів уже немає, а на Новий рік шанси поселитися ще є.

«Якщо в інші періоди ціни нижчі, — в нас бувають акції та знижки на проживання, — то на Новорічну ніч і на Різдво ми їх скасували, оскільки завантаженість досить висока», — каже директор із маркетингу готелю Олена Пашніна.

Загалом, Львів на свята чекає у гості півмільйона туристів. Більшість із них — кияни та жителі південних і східних регіонів України.


Читайте також:
Українці запрошують побути анонімними дідами Морозами
Водіння взимку: що радить водіям ДАІ
Головну ялинку столиці встановили на Софійській площі
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...