• Проїзд у частині київських маршруток подорожчав

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 22 грудня 2014 року
Ціна на проїзд в окремих маршрутках, які курсують на Троєщині та у центрі, з 19 грудня зросла до 5 гривень.

Підвищення торкнулося, зокрема, маршрутів 192, 476, 485, 529 і 180 — у них вартість проїзду зросла до 5 гривень, а на 470 та 34 — до 4 гривень, повідомляє «Сегодня». Маршрутки, які курсують на цих рейсах, належать одному перевізнику. Інші ціни на проїзд поки що не підвищували.

«Ми стримували вартість як могли. До 5 грн подорожчали лише „довгі“ маршрути — на інших ціна залишилася колишньою», — цитує видання перевізника. У компанії, якій належать маршрути, запевняють, що іншого виходу вони не мали: доводилось або підвищувати ціни, або відмовлятись від рейсів. Скаржаться перевізники і на зростання цін на запчастини та паливо через підвищення курсу євро та долара.

У мерії запевняють, що ціни на проїзд підвищить поки що тільки цей крупний перевізник — таке подорожчання було погоджене.

«У п'ятницю департамент транспорту КМДА погодив вартість проїзду в бік подорожчання для одного з найбільших перевізників столиці, який працює на Троєщині та в центрі міста», — цитує видання слова начальника комунальної служби перевезень КМДА Сергія Савтиря.

Нагадаємо, з лютого київський метрополітен анонсував значне подорожчання проїзду та проїзних квитків.


Читайте також:
Місячні проїзні на метро подорожчають втричі
Київська художниця «хуманізувала» гілки столичного метро
У столиці страйкують працівники трамваїв
У Києві планують поставити нові скляні зупинки
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...