• Українську Державтоінспекцію змінить патрульна служба

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 24 грудня 2014 року
У рамках реформування Міністерства внутрішніх справ значні зміни торкнуться і Державтоінспекції. Вона стане поліцейською патрульною службою — «з новими підходами, правилами і людьми», як пише міністр відомства Арсен Аваков.

У своєму фейсбуці Аваков пише, що сподівається, що реформована патрульна служба завоює довіру громадян.

За його словами, підготовка фахівців у нову структуру почнеться 20 січня 2015 року. Охочі працювати поліцейськими будуть проходити відбір, тестування, а також 3 місяці тренінгу та навчань, які знову закінчаться тестами і відсівом тих, хто не відповідає критеріям.

«Відсотків 50 пройдуть усі випробування — отримаємо навесні нову патрульну поліцейську службу в Києві. Службу, яку, як розраховую, буде Вам служити, і Ви будете її поважати», — пише Арсен Аваков.

Після формування такої служби в Києві подібний відбір кандидатів і підготовка кадрів пройде у всіх великих і малих містах України.

«Це я до того зараз, що прошу подумати тих, хто готовий стати новим поліцейським патрульним», — підкреслює міністр і говорить, що ті, хто пройде необхідні тести й навчання, прийме нові правила роботи і зміну пріоритетів, отримає високу зарплату і, на додаток до цього, відповідальність.


Читайте також:
План реформ МВС в одному відео: що планують змінити
Мін'юст: Судді підлягають особливій люстрації
Підписатися:

Коментарі