• Втрачене на Донбасі житло можуть компенсувати

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 23 грудня 2014 року
Уряд готує документ, згідно з яким внутрішньо переміщені особи зможуть отримати компенсацію за житло, зруйноване в зоні бойових дій на сході України. Про це сказав заступник міністра соціальної політики Віктор Іванкевич «Укрінформу». 

«Сьогодні у стінах уряду завершується узгодження документа, який передбачає наступний крок щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, йдеться про відшкодування втраченого майна та втраченого житла», — розповів Іванкевич.

За його словами, позитивного рішення цього питання чекати лишилося недовго.

«Це питання буде предметом розгляду на засіданні уряду, можливо, у січні чи лютому. Принаймні, у першому кварталі наступного року це буде предметом розгляду обов'язково», — запевнив заступник міністра.

Із вуст Іванкевича прозвучала і орієнтовна сума такої допомоги.

«У проекті визначено чотири категорії відшкодування, зокрема, за втрачене житло — до 150 тисяч гривень. Все буде залежати від можливостей бюджету і від донорської допомоги міжнародної спільноти», — зазначає він.

Разом із тим, Іванкевич вказав і таку передумову, як звільнення територій від бойовиків.

«Чимало залежатиме і від інших обставин. Ті території, де зараз ведуться бойові дії, мають бути підконтрольні українській владі. Зрозуміло, що на непідконтрольну територію ніхто таких виплат давати не буде», — пояснив заступник міністра.


Читайте також:
Голова «ДНР»: В Донецьку налагодили виробництво мінометів
Контррозвідка запобігла великому теракту в центрі Києва — СБУ
У Донецьку стає все більше «легітимних бойовиків» Захарченка
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...