• В напруженій ситуації на кримському кордоні звинувачують українську сторону?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 25 грудня 2014 року
Через затори вантажних автомобілів на кордоні з тимчасово окупованою територією Криму зберігається складне становище. Держприкордонслужба повідомляє, що нервозність водіїв росте, а це призводить до конфліктів.

У Держприкордонслужбі розповіли, що вчора один із водіїв напав на прикордонний наряд у пункті контролю «Чонгар». Співробітники прикордонної служби підійшли до вантажного автомобілю, що виїхав із загального потоку на смугу зустрічного руху. Водій вискочив з машини і напав на одного з прикордонників. Його не зупиняли й попереджувальні вистріли вгору. Після затримання з'ясували, що чоловік був п'яний.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, який вчора повернувся з Києва до Криму, заявив, що прикордонники України забули про громадян України, які в'їжджали до Криму.

Він розповів, що так звану нейтральну зону, відрізок дороги між двома пунктами пропуску — російським і українським, — забили вантажним транспортом, через що нечисленні легкові автомобілі не могли проїхати і простояли в черзі на пропускному пункті України по 8—10 годин.

За словами Джелялова, те, що прикордонники звинувачували в повільності російську сторону, не відповідало дійсності.

«Російський пункт пропуску, до якого ми пробилися, лавіруючи між фурами після багатогодинного очікування, пройшли за двадцять хвилин. Ситуацію довелося врегулювати власними зусиллями. Влада України зобов'язана зупинити подібний безлад проходження пропускного пункту і зайнятися корупцією на в'їзді-виїзді в Крим», — сказав Джелялов на своїй сторінці у «Фейсбуці».


Читайте також:
Велика черга вантажівок застрягла на виїзді з Криму
З Росії до Криму стоїть багатокілометрова черга автомобілів
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...