• У Києві поменшало туристів

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 29 грудня 2015 року
2014 рік видався важким для України, і це позначилося на показниках туризму. Охочих насолодитися київськими краєвидами із кожним місяцем ставало все менше. За інформацією Держприкордонслужби України, за 9 місяців цього року Київ відвідало 704,5 тисяч іноземних туристів, що на 42% менше, ніж за аналогічний період минулого року — тоді їхня кількість становила 1 мільйон 215 тисяч, повідомляє «Вечірній Київ».

«Найбільший спад туристів спостерігається із наступних країн: Росія — 149,5 тисяч людей, що на 60% менше торішніх показників, Німеччина — 26,6 тисяч, що говорить про зменшення на 37,7%», — каже в.о. начальника Управління туризму КМДА Євген Ганганов.

Третє місце з невеликим відривом і зниженням на 37% посіли США — у 2014 році кількість американських туристів становила 43,9 тисяч осіб, тоді як у 2013-му столиця зустріла 69,7 тисяч американців.

«Також зменшилася туристична активність внутрішніх туристів. У зв'язку з інфляцією, зменшенням платоспроможності наших громадян, вони почали менше відвідувати столицю України», — зазначає Ганганов.

Відповідно, зменшилася завантаженість готелів і хостелів Києва — за словами Ганганова, ці показники в середньому впали на 35—40%.


Читайте також:
Зимова «Країна мрій» пройде на Різдво на Софійській площі
Що українці шукали в 2014 році
Кличко: Наступного року у кранах тектиме чиста питна вода
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...