• Цьогоріч будуть заощаджувати на новорічному підсвічуванні будинків

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 25 грудня 2014 року
Влада Києва збирається відключити підсвічування будинків і вулиць, щоб заощадити електроенергію, повідомляє Domik.ua.

Як на вимушену міру вирішили піти на відключення у нічний час половини ліхтарів зовнішнього освітлення. Такий крок затвердила комісія КМДА, яка займається надзвичайними ситуаціями та питаннями техногенно-екологічної безпеки. Влада звернулася до керівництва торгово-розважальних центрів Києва із проханням знизити споживання електроенергії у пікові періоди. КМДА просить вимикати ілюмінацію, декоративне підсвічування і неонові вивіски в періоди з 17 до 21 години і з 8 до 11 години.

Влада також попросила мешканців столиці утриматися від використання новорічних феєрверків. Спочатку таке прохання озвучив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов. Потім секретар Київради Олексій Резніков сказав, що у свята салюти взагалі будуть під забороною.

Рішення міськради столиці про заборону феєрверків було прийняте ще у вересні, проте опублікували його 14 жовтня. Виходить, що тримісячний період дії такої заборони закінчується якраз 14 січня, тобто наступного дня після святкування Старого нового року. Разом із тим, за словами продавців салютів, кияни не припиняють активно цікавитися феєрверками.


Читайте також:
Зимова «Країна мрій» пройде на Різдво на Софійській площі
Що українці шукали в 2014 році
Допомогу при народженні не скасують
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...