• Кіосків у київській підземці стане менше на 120

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 28 березня 2015 року
У столиці триває боротьба з МАФами. У київському метро їхня кількість значно поменшає. Йдеться, у першу чергу, про тимчасові споруди, що не відповідають правилам щодо пожежної безпеки і стоять на шляхах евакуації пасажирів.

Про це повідомив начальник підприємства Віктор Брагінський в ході інспектування балансової території київського метрополітену, пише сайт КМДА.

Він зазначив, що минулого року відбулося 80 анонімних мінувань станцій. Працівники метро евакуювали людей і бачили, які труднощі через це становлять собою встановлені торгові місця. Також, за його словами, постійні скарги на МАФи надходять від пасажирів. Однак діючі угоди закінчуються у підприємців 31 березня. За повідомленням Брагінського, жодному з них не буде продовжено договір, оскільки «безпека наших пасажирів і закон для нас на першому місці».

Метрополітен з початку квітня припиняє електропостачання для близько 120 таких кіосків. Про це підприємців заздалегідь попередили на законних підставах. А питання демонтажу конструкцій будуть вирішувати на міському рівні.

У комунальному підприємстві після впорядкування території планують розглянути питання, щоб розмістити на стінах якісну навігацію для пасажирів, наприклад, назви найближчих вулиць і маршрути громадського транспорту. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...