• Автолюбителів запрошують розробити нові дорожні знаки для столиці

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 березня 2015 року
Автолюбителів, дизайнерів, транспортників, художників — усіх небайдужих громадян запрошують взяти участь у розробці нових дорожніх знаків для Києва, по яких буде легше орієнтуватись на столичних дорогах.

«На сьогодні наявні дорожні знаки маршрутного орієнтування можуть завести учасників дорожнього руху куди завгодно, але тільки не в потрібний напрямок», — критично пишеться у заяві Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на його фейсбук-сторінці.

Тому для Києва розроблять нові правила маршрутизації, які включатимуть в себе характерні особливості столиці, «як великого мегаполісу, який має розгалужену вулично-дорожню мережу, складні розв'язки тощо», йдеться у заяві.

«Хотілося б бачити грамотні, зрозумілі всім знаки, на яких будуть вказані не тільки кінцеві населені пункти країни, а й ключові розв'язки міста, найближчих передмість, найближчих обласних центрів», — такі вимоги висувають у департаменті до нових знаків. Від активістів-розробників очікують отримати нестандартні, інноваційні пропозиції, які будуть виконані на основі нового підходу до розміщення і компонування знаків орієнтування і до розмітки.

Проекти нових дорожніх знаків просять надсилати на сторінку Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на «Фейсбуці» із зазначенням зворотних контактів, або на електронну пошту [email protected]

Найцікавіші проекти будуть розміщені для громадського розгляду у «Фейсбуці» та на сайті департаменту.
Підписатися:

Коментарі