ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві відбудеться фестиваль українських товарів

Велика Епоха
28 березня у київській галереї «Лавра» відбудеться UAmade fest Spring. На цьому заході можна буде скуштувати, побачити та купити виключно українські товари. Це один із перших фестивалів в Україні, де продають одні тільки вітчизняні речі, повідомляє «Хмарочос».

Ілюстрація: UAmade fest
Ілюстрація: UAmade fest
Торік цей захід відвідало 7 тисяч людей і 130 учасників.

«Ми створюємо майданчик, на якому об’єднуємо кращих українських виробників, салони, агенції та майстрів, щоб слово “українське” або ж скорочення UA означало щось більше, ніж тимчасовий тренд. Це стильно, якісно і модно, це весело і активно, а головне, щоразу по-новому. UAmade дає можливість підтримувати одне одного, купуючи у тих, хто працює сам на себе. Пишатися тими, хто зовсім близько. Підтримувати своїх», — кажуть власники та керівники UAmade fest Віктор і Софія Павлови.

За їхніми словами, своїм заходом вони хочуть підтримати не великі конгломерати, а малі місцеві торгівельні марки. Лише на таких акціях можна придбати дизайнерські, унікальні, якісніші речі. Усе це — речі з душею, вважають організатори.

«Нині складно, багато хто каже, що корисно хоч якось відволіктися від того, що відбувається в країні: познайомитися із добрими людьми, подивитися на класні речі, які надихають. Для нас це ще й благодійництво та підтримка. У нас буде близько п’яти благодійних організацій (допомога діткам, тваринам, солдатам, біженцям). Результатом буде суперовий настрій усіх гостей, успіх майстрів, підтримка один одного», — діляться Павлови.

Фестиваль поділятиметься на кілька тематичних зон: «красивості», затишність і гардероб, дитинчата, «вкусняхи», благодійність, відпустка, «ням-ням», «кушаньки», «спортивності» та весняний дворик.

Окрім усього іншого очікується дискотека із ді-джеями та ведучими.

Фестиваль проходитиме за адресою: вул. Лаврська 1, Київська міська галерея мистецтв «Лавра».