• Незаконного скверу імені Небесної Сотні на Інститутській не буде

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 30 березня 2015 року
Будівельні роботи, які розпочалися на вулиці Інститутській, і метою яких була підготовка майданчика під спорудження ритуального парку імені Небесної Сотні, зупинені.

Ніяких дозвільних документів у тих, хто почав там будівництво, не було. Не було дозволу на реалізацію проекту «Ритуального парку пам’яті», який там хотіли реалізувати, тим більше на сьогоднішній день проводиться міжнародний конкурс «Територія гідності», на якому оберуть найкращий проект благоустрою вулиці Інститутської і влаштування там меморіалу. Проект, який хотіли побудувати, на конкурс представлений не був, пише «Сегодня».

Активісти пояснюють свої дії тим, що минув рік, меморіал не був збудований владою, і вони не хотіли більше чекати. «Ритуальний парк пам’яті» члени громадського руху «Визволення» та фонду «Пам’яті небесної сотні» намагались облаштувати самостійно. Був встановлений інформаційний стенд із зазначенням того, що вони мають намір спорудити.

Проект викликав шквал невдоволення у соціальних мережах — люди називали його невдалим і таким, який не відображає суть подій, яким він присвячений.

Згідно із проектом активістів, на тому місці мали спорудити бювет, чотири каплиці, дзвіницю, поставити статую архангела Михаїла та пам’ятний знак.

«Ми зупинили всі роботи на Інститутській. До правоохоронців не зверталися, намагаємось розібратись, хто ці люди і які вони мали мотиви», — цитує видання слова директора Департаменту благоустрою Дмитра Білоцерківця.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...