• У Києві можна буде покрасуватися в ретро-наряді

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 2 квітня 2015 року
Афіша заходу

Афіша заходу. Фото: facebook.com/retro.cruise

Вантажні вуса: варіанти стилю для джентльменів

Вантажні вуса: варіанти стилю для джентльменів. Фото: facebook.com/retro.cruise

Образ вінтажного стилю

Образ вінтажного стилю. Фото: facebook.com/retro.cruise

Образи вінтажного стилю

Образи вінтажного стилю. Фото: facebook.com/retro.cruise

Захід, присвячений ретро-епосі, під назвою «Ретро Круїз 2015» пройде у Києві 19 квітня. Учасники матимуть дотримуватися вінтажного стилю 20—30-х років ХХ століття. Це час дідусиних костюмів і бабусиних суконь у клітинку. Той, хто приїде на ретро-велосипеді може отримати нагороду, якщо його (велосипед) визнають кращим.

На святі можна буде навчитись танцювати бугі-вугі та лінді-хоп, грати в крикет та петанк, сфотографуватися, купити вінтажний одяг та почаювати. Виступатимуть такі гурти: київський арт-колектив Imaginarium, джаз-бенд Tompsons Band, Laliko — музичний проект у стилі Electro Swing; Dennis Adu Big Band зі спеціальною свінг програмою.

Фестиваль працюватиме з 12.00 до 21.00. В рамках нього також відбудеться старт велопараду «Брама» (з майданчику перед Співочим полем та музеєм Слави) об 11.00.

Цей захід є своєрідним твідовим пробігом (Tweed Run), що став популярним у Лондоні в 2009 році. Започаткував його мешканець міста Тед. Придбання вовняних гольфів і твідових брюк надихнуло його відтворити ретро-Лондон.

В український столиці захід відбудеться вп’яте.

Адреса: вул. Симона Петлюри, 1 (Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна);
Дата: 19 квітня;
Час: 12:00—21:00;
Вартість: для дорослих 80 грн, дітей — 20 грн (для дітей до 6 років і пенсіонерів — безкоштовно); взяти участь у велопараді також можна безкоштовно.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...