• Киян запрошують взяти участь в суботнику у військовому шпиталі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 7 квітня 2015 року
Жителів Києва попросили прийти на допомогу у проведенні прибирання на території київського військового шпиталю. Про це повідомили на сторінці «Допомога Головному військовому клінічному шпиталю».

Добровольців запрошують прийти у шпиталь на Чистий четвер. Необхідно взятися за підготовку до ремонту приміщень оглядової та мийної, суміжних із відділенням реанімації, яке планують незабаром відкрити. Волонтери не можуть спокійно дивитися на те, що для обтирання хворих, які лікуються у шпиталі, використовуються ганчірки. На їхню думку, люди мають лікуватися у набагато кращих умовах.

За розрахунками волонтерів, вартість проведених робіт становитиме 9 тисяч гривень. У цю суму обійдеться зняття плитки зі стін і підлоги (95 квадратних метрів), демонтаж сантехнічного обладнання та дверних прорізів, а також прибирання сміття по закінченню робіт.

Для виконання поставленого завдання буде достатньо трьох десятків людей, у розпорядженні яких будуть хороші інструменти. Так волонтери закликають людей зробити ще одну добру справу.  
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...