• За рахунок чого машину можна придбати дешевше

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Неділя, 19 квітня 2015 року
Аби триматися на плаву під час кризи, багато компаній, що продають автомобілі, пропонують різноманітні акції, а також суттєві знижки на купівлю свого авто. Але не слід поспішати брати машину у кредит. Є й багато інших способів, які дозволять придбати нове авто за гарною ціною, повідомляє «Автотема».

Кожна така компанія має свій план обсягу продажів на заданий період. Отже, часто для досягнення потрібних обсягів і виконання плану компанії виставляють знижені ціни на свої авто.

Слід сказати, що при цьому ціна на одне й те саме авто в кожному салоні буде різною.

Також важливо встигнути у строк, оскільки періоди знижених цін тривають недовго. Як правило, це кінець кожного місяця чи кварталу. Ще часто новий автомобіль можна купити дешевше влітку чи взимку. Найкращий час для здійснення покупки — кінець року, адже саме тоді компанії розпродають залишки машин поточного року і звільняють місце для нових.

Для цього рекомендується братися за пошук бажаної марки за півроку до покупки. Таким чином у вас буде можливість, не поспішаючи, обрати кращий варіант за кращою ціною.

Аби вчасно відслідковувати падіння цін, не зайвим може бути відправити дилеру на електронну пошту листа, що ви бажаєте отримувати інформацію про знижки і розпродажі.

Ніколи не купуйте авто, не порівнявши ціни на цю марку в інших автосалонах. Іноді така помилка обходиться дуже дорого.

І, насамкінець, слід пам’ятати, що моделі, які вже виставлені у салоні, можуть бути набагато дорожчими від тих, які поставляють на замовлення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...