ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гуглмобіль навчився розуміти наміри велосипедистів

Велика Епоха

Велосипедист обов'язково повинен відчувати себе впевнено в сідлі, але, крім цього, він також повинен повідомляти свої наміри під час руху і всім іншим учасникам руху на дорозі. Хоча дуже багато людей давно забули про це, тому що сьогодні в переповненому потоці транспорту досить-таки складно махати руками. Тим не менш, компанія Google планує надати таку можливість і вже запатентувала відповідну технологію.

#img_center_nostream#Так, компанія, займаючись розробками автомобілів без водія, придумала для них систему, яка здатна розпізнати жести велосипедистів (див. відео).

Заявлено, що така інноваційна технологія працюватиме за допомогою спеціальних камер, радара і лідара, що являє собою аналог радара, який використовує пучки лазера, а не радіохвилі. Отримані цими пристроями дані обробляються бортовим комп'ютером.

Головною відмінною рисою такої технології можна сміливо назвати те, що вона не просто здатна розпізнати основні жести, але також може навчитися новим. Це допоможе ще більш точно розпізнати намір велосипедиста.