• ТОП-10 найоригінальніших готелів світу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 29 липня 2014 року

Найкращий відпочинок — це час, проведений у незвичній для людини атмосфері, стверджують вибагливі мандрівники і відправляються на пошуки місць, де все буде зовсім не так, як удома. Як же виглядають найбільш оригінальні готелі світу?

1. Готель-поплавок

В унікальному плавучому готелі на архіпелазі Занзібар постояльці можуть відчути, як це, спати нижче рівня океану. Вікна спальні виходять на всі 4 сторони, тож туристи можуть сповна насолодитись видами підводного світу та коралового рифу, що залягає біля підніжжя острова Пемба.

1.jpg

Готель-поплавок. Фото: dezeen.com

2. Готель-гніздо

Готель, що зовні нагадує пташине гніздо, був побудований, або точніше «звитий» у лісі в Швеції. Розробили чудернацьку споруду в архітектурному бюро Incrednin Gsgruppen.
 

2.jpg

Готель-гніздо. Фото: tvn24.pl

3. Готель на дереві

Ще однин оригінальний готель, що височіє над землею — дзеркальний куб від архітектурного бюро Tham&Videgård Arkitekter. Кімната в ньому розміщується навколо стовбура дерева, а стіни зовні вкриті дзеркальним покриттям, що дозволяє такому житлу повністю злитись із навколишнім середовищем. Однак, очевидно, через цю його особливу рису знайти такий готель у лісі також непросто.
 

3.jpg

Готель на дереві. Фото: socialdesignmagazine.com

4. Деревна змія

Ще одна варіація на тему будиночка на дереві — це готель від архітекторів Луїса та Тьяго Ребело де Андраде. Дивні готелі-змії закріплюються на гілках дерев, звиваючись навколо їхніх стовбурів. Вони розміщуються в парку у північній Португалії, і кожен з таких готелів розрахований на 1—2 постояльців.
 

4.jpg

Деревна змія. Фото: dezeen.com

5. Готель із зеленими терасами

Готель «Parkroyal» у Сінгапурі славний своїми величезними терасами, на яких ростуть тропічні рослини — вікна кожного номеру такого готелю виходять на такі зелені подвір’я. Насолода для любителів красивих садків гарантована!
 

5.jpg

Готель із зеленими терасами. Фото: schoener-wohnen.de

6. Цікаво оформлений готель в Амстердамі

Готель від архітектурного бюро Marcel Wanders оформлений в постмодерному стилі із посиланням на голландський Золотий вік. Люстри у формі дзвонів, шпалери з цікавими рисунками та унікальні меблі — все це робить цей готель дуже і дуже особливим і вартим уваги.
 

6.jpg

Готель в Амстердамі. Фото: waaaat.welovead.com

7. Готель у легендарному Баухаусі

Справжнім цінителям сучасного дизайну надається чудова можливість пожити прямо в стінах всесвітньо відомої школи проектування. Із осені минулого року постояльці можуть зупинятись у кімнатах її колишніх гуртожитків, оформлених дуже просто та, звичайно, в стилі Баухауса.
 

7.jpg

Готель у Баухаусі. Фото: dezeen.com

8. Готель на палях на острові

Оригінальний готель на палях розміщується на мальовничому острові Фого в Канаді. Побудований він був у жовтні 2013 року. В архітектурному бюро Saunders Architecture захопились не стільки ідеєю життя над рівнем землі, скільки тим, що будівництво готелю на палях дозволить зберегти скелі, лишайники та рослини, що ростуть під ним.
 

8.jpg

Готель на палях на острові. Фото: dezeen.com

9. Міські джунглі

Готель у Берліні, що позиціонує себе як куточок джунглів у сучасному місті, має у своїх приміщеннях величезну кількість рослин. Зелень у такому готелі розташована всюди — тут і там стоять вазони, а стебла в’юнких рослин обплітають стіни. У такому готелі є ресторан, що нагадує теплицю.
 

9.jpg

Міські джунглі. Фото: dezeen.com

10. Зелений готель

Ще один цікавий зелений готель розташований у Барселоні. 27-поверхова споруда приваблює туристів великою кількістю тропічних рослин, що росте на поверхах, а також атріумом із пальмами. Спроектований такий готель був у архітектурному бюро Ateliers Jean Nouvel.
 

10.jpg

Зелений готель. Фото: dezeen.com

Знаєте інші цікаві та оригінальні готелі? Діліться враженнями у коментарях — можливо, комусь стануть в нагоді ваші дорожні поради. 


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...