• Цілком екологічна башта розроблена із біо-цегли

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 березня 2014 року

Девід Бенджамін із нью-йоркського архітектурного бюро The Living розробив унікальну повністю екологічну башту. Така споруда побудована із біо-цегли, зробленої із відходів сільськогосподарського виробництва — листя та стебел кукурудзи, а також міцелію. Зі своїм проектом Бенджамін вже виграв конкурс молодих архітекторів MoMA PS1-2014.

Hy-Fi-by-The-Living-at-MoMA-PS1-_dezeen_ss_1.jpg

Фото: The Living/Dezeen.com

Будівлі з трьома циліндричними баштами дали назву Hy-Fi. Біо-цеглини будуть укладені так, що між ними залишатимуться отвори для вентиляції, через які також потраплятиме всередину світло. Крім того, ще більше світла буде спрямовуватись у внутрішню частину башти завдяки дзеркальному покриттю цеглин у верхній частині споруди — на них буде встановлена спеціальна світловідбиваюча плівка.

Особливою перевагою екологічної башти називають те, що в процесі виготовлення біо-цегли, будівництва та знищення будівлі викид вуглецю в атмосферу буде нульовим. Цеглини, виготовлені будівельною фірмою Ecovative, розкладаються без залишку — вони є повністю органічними.

Hy-Fi-by-The-Living-at-MoMA-PS1-_dezeen_ss_2.jpg

Фото: The Living/Dezeen.com

Планується, що екологічна башта буде побудована у дворі однієї з Нью-Йоркських галерей наприкінці червня. Вона стане тимчасовою спорудою, в якій проходитимуть літні виставки, музичні та інші презентації галереї MoMA PS1 у Квінсі. Чи буде розібрана башта після цього, наразі невідомо.
Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...