• Інтернет-можливості для успішного бізнесу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 5 червня 2014 року

ⓅМобільність — одна зі складових успішного життя. Доступність, оперативність, зручність приваблює. Чому б не використати ці якості у своєму бізнесі для ефективних продаж?

Використання інтернет-можливостей для ведення бізнесу — безперечна перевага, яка дозволяє стати ближчим до клієнтів, популяризувати свій бренд, підвищити продажі, стати лідером у своїй сфері.

Як все це втілити у життя знає компанія Мабі  — спеціаліст з розробки мобільних версій комерційних сайтів та мобільних додатків.

Компанія Мабі втілює у життя бізнес-ідеї

Компанія Мабі створює на замовлення унікальні мобільні додатки та комерційні сайти для будь-якого бізнесу до того ж адаптовані під конкретний вид мобільного пристрою (Android, iОS).

Спеціалісти компанії Мабі — це професіональна команда, до якої входять: проектувальник інтерфейсу, тестувальник, два програмісти по роботі з додатком Android, два програмісти по роботі з додатком iОS, технолог, маркетолог, дизайнер, фахівець із просування додатка в Інтернеті. Вони створюють додатки, які потребують мінімум дій, в яких легко розібратися і якими зручно користуватися.

Креативне дизайнерське рішення, розроблене спеціалістами компанії Мабі, дозволяє користувачам отримувати позитивні асоціації, які приплюсовуються до пропонованого сервісу.

Професіональна команда компанії Мабі гарантує якість, конкурентоспроможність і унікальність свого продукту.

Таким чином, замовник залишається у виграші:

• набуває унікальний інструмент для ведення бізнесу;
• рекламує свій бренд;
• зміцнює імідж;
• тримає контакт з клієнтом 24 години на добу;
• підвищує власну конкурентоспроможність.

Індивідуальні мобільні додатки дають нові бізнес-можливості

Мобільні додатки мають інтерактивний багатофункціональний інтерфейс, можуть працювати за низької швидкості Інтернету, використовують можливості телефону (камера, календар, список контактів, архіви).

Сьогодні мобільні додатки стають основним видом доступу до сервісів. Для бізнесу вони слугують динамічним маркетинговим інструментом, який може стати ключем до сердець нових споживачів.

***
Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...