• Сонячне затемнення 29 квітня українці зможуть побачити онлайн

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 28 квітня 2014 року
29 квітня буде відбуватись цікаве астрономічне явище — сонячне затемнення. І хоча в Україні його видно не буде, онлайн-трансляцію затемнення можна буде побачити в мережі — зручно і без шкоди для очей.

Незвичне видовище вже зголосились транслювати окремі сайти, зокрема, на сайті Slooh навіть стоїть годинник зі зворотним відліком часу, що показує, скільки годин залишилось чекати до затемнення.

Затемнення 29 квітня буде кільцевим — це означає, що із Землі буде видно, як менший за розміром диск місяця частково затулить Сонце. Навколо чорного силуету Місяця залишиться сяючий обідок Сонця.

Таке красиве явище вживу зможе побачити не так багато людей — його можна буде спостерігати лише з території Австралії, північної частини Антарктиди та над Індійським океаном.

Астрологи кажуть, що якщо місячні затемнення — хороший час для завершення різних справ, то сонячні — для того, щоб щось розпочинати. До прикладу, ті, хто бажає кинути палити, може спробувати відмовитись від цієї звички саме в день сонячного затемнення.


Читайте також:
Фахівці НАСА склали панорамне зображення Чумацького Шляху
Підписатися:

Коментарі