ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

​YouTube підтримуватиме потокове віщання з кадровою частотою 60 к/с

Велика Епоха

Незабаром стане доступний перегляд відео в онлайн-режимі з кадровою частотою, рівною 60 к/с замість 30 к/с, як було раніше. Про це повідомляється на сайті YouTubeCreator.

#img_center_nostream#Користувачі всього світу, особливо геймери, ще восени 2014 року зраділи можливості переглядати ролики з кадровою частотою 60 к/с на YouTube. Тепер нововведення торкнулося і потокових трансляцій.

Нова кадрова частота доступна поки не всім. Переглядати ролики на супер-швидкостях зможуть тільки власники браузерів, які підтримують стандарт HTML5. Також наголошується, що це нововведення перебуває на ранній стадії тестування.

В той же час, нова система буде здатна проводити подвійне кодування відеоінформації (як 1080p/30, так і 720p/60). Тобто, якщо ПК користувача не здатний відтворити високочастотне зображення, воно транслюватиметься зі зниженою частотою (не 60 к/с, а 30 к/с).

Використання HTML5 для перегляду роликів на YouTube дасть користувачам ще одну важливу перевагу — тепер ролики можна буде: зупинити, перемотати, записати, передивитися і «встигнути» повернутися до поточного режиму перегляду. Це зробить перегляд ще більш зручним і комфортним.