ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Що відчув лев, опинившись на волі

Велика Епоха

Лев на ім’я Вілл опинився на волі після довгих років ув'язнення в клітці цирку. Про те, як він робить незграбні, але неймовірно зворушливі перші кроки по свіжій траві, повідало відео, опубліковане National Geographic.

#img_center_nostream#Протягом 13 років Вілл був артистом цирку. Наприкінці своєї кар'єри його відправили до бразильського заповіднику Rancho dos Gnomos Santuário, де знаходять свій порятунок багато диких тварин і представників фауни, що опинилися в складних ситуаціях з вини людини.

Відео, на якому Вілла перший раз випускають на природу, було зроблено захисниками тварин ще в 2006 році, але опубліковано тільки зараз.


На відео Вілл робить перші несміливі кроки, запускає лапи в ґрунт, немов хоче відчути під лапами справжню землю і переконатися, що все відбувається наяву. Як юне левеня, Вілл радісно бігає по траві і грається, а потім просто вкладається на землю, насолоджуючись отриманою свободою.

Вілл провів у центрі порятунку диких тварин останні п'ять років свого життя, де перебував у комфортних умовах і, здається, був цілком щасливий: він зміг повернутися до нормальних умов існування і спілкуватися з іншими левами.

За словами працівників заповідника, до кінця своїх днів Вілл дуже любив просто лежати на траві і дивитися на небо.