• Що відчув лев, опинившись на волі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 31 липня 2015 року

Лев на ім’я Вілл опинився на волі після довгих років ув'язнення в клітці цирку. Про те, як він робить незграбні, але неймовірно зворушливі перші кроки по свіжій траві, повідало відео, опубліковане National Geographic.

Протягом 13 років Вілл був артистом цирку. Наприкінці своєї кар'єри його відправили до бразильського заповіднику Rancho dos Gnomos Santuário, де знаходять свій порятунок багато диких тварин і представників фауни, що опинилися в складних ситуаціях з вини людини.

Відео, на якому Вілла перший раз випускають на природу, було зроблено захисниками тварин ще в 2006 році, але опубліковано тільки зараз.

На відео Вілл робить перші несміливі кроки, запускає лапи в ґрунт, немов хоче відчути під лапами справжню землю і переконатися, що все відбувається наяву. Як юне левеня, Вілл радісно бігає по траві і грається, а потім просто вкладається на землю, насолоджуючись отриманою свободою.

Вілл провів у центрі порятунку диких тварин останні п'ять років свого життя, де перебував у комфортних умовах і, здається, був цілком щасливий: він зміг повернутися до нормальних умов існування і спілкуватися з іншими левами.

За словами працівників заповідника, до кінця своїх днів Вілл дуже любив просто лежати на траві і дивитися на небо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...