ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

BMW розробила акумулятор для приватних будинків

Велика Епоха

Автоконцерн BMW представив свій новий продукт — акумулятор MyReserve для приватного будинку, повідомляє DW. MyReserve важить менше 25 кг, може працювати 15—20 років і здатний накопичувати енергію від сонячних батарей.

#img_left#«Переворот в енергопостачанні» — так представили MyReserve на ярмарку в Мюнхені в червні цього року. Розробник цієї новинки — Solarwatt — дочірня компанія німецького автомобільного гіганта BMW.

MyReserve належить до нового покоління акумуляторів і Li-ion-батарей, що перезаряджаються. Ємність MyReserve — 4,4 кВт∙год, такий акумулятор здатний накопичувати енергію, наприклад, від сонячних панелей, встановлених на даху будинку. Цей «запас» можна буде як використовувати пізніше за необхідністю, так і надалі відправляти в мережу для загального користування.

MyReserve допоможе вирішити проблему з перебоями в центральному електропостачанні або нестачі кількості кіловат, виділених на кожен будинок.

Акумулятор MyReserve важить не більше 25 кг і може працювати 15—20 років за щоденної експлуатації (зарядка-розрядка кожен день).

Як повідомляється, одна батарея MyReserve здатна покрити приблизно 55% потреб середньостатистичної німецької родини в електриці. Враховуючи той факт, що електрика із загальної енергомережі в Європі як і раніше досить дорога, то такий домашній акумулятор дозволить своєму власникові з часом (через 10 років) окупити цей домашній акумулятор.

Акумулятор MyReserve вже запущений у виробництво і його можна замовити у виробника. Вартість новинки — 5499 євро.

Раніше свої акумуляторні системи для дому представили автокорпорації Tesla і Daimler.