ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий додаток підкаже, скільки ще чекати автобус у Києві

Велика Епоха

Завдяки новому мобільному додатку в Києві тепер можна відстежувати рух міського транспорту в будь-який час доби.

#img_center_nostream#«Яндекс.Транспорт» представить детальну інформацію про маршрут, а також час очікування прибуття того чи іншого виду транспорту (автобуси, тролейбуси і трамваї) на конкретну зупинку.

За допомогою програми можна дізнатися актуальну інформацію про кілька автобусів, трамваїв або тролейбусів, які під'їдуть на зупинку найближчим часом (це дозволить пасажиру вибрати оптимальний маршрут і вид транспорту). Для пасажирів, що як раз їдуть маршрутами київського міського транспорту, доступна інформація про те, скільки ще зупинок потрібно проїхати, аби дістатися пункту призначення.

У довідковому вигляді зібрана вся інформація про наявні маршрути та зупинки трьох основних видів громадського транспорту Києва (інформація доступна українською та російською мовами).

Дані, що надходять до користувачів через додаток, максимально актуалізовані, оскільки їх передають спеціальні пристрої, встановлені в самих транспортних одиницях. Додаток охоплює близько 80% інформації, пов'язаної з рухом зазначених видів громадського транспорту в Києві.

Відстежити рух наземного громадського транспорту можна також за допомогою EasyWay і Google Maps. Новий додаток «Яндекс.Транспорт» працює на двох платформах — iOS і Android.