ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Печерський район лідирує у рейтингу найдорожчого житла в Києві

Велика Епоха

Серед житлової нерухомості столиці України найдорожчим районом залишається Печерський район. Найдешевший — Деснянський. Про це повідомляє 24tv.ua.

#img_center_nostream#Так, у Печерському районі можна придбати 1 квадратний метр у двокімнатній квартирі більше, ніж за дві з половиною тисячі доларів. За Печерським йде Шевченківський район — тут потрібно буде віддати 2100 доларів за один квадрат в аналогічній квартирі. Найбільш дешева житлова нерухомість зосереджена в столичному Деснянському районі, де потрібно віддати 1150 доларів за квадратний метр.

Двокімнатна квартира в оренду також буде найдорожчою в Печерському районі — за неї потрібно буде платити по 8000 гривень на місяць. Оренда аналогічної житлової площі в Шевченківському районі коштує близько 7700 гривень на місяць. При цьому в недорогому Деснянському районі за таке ж житло потрібно платити близько 5200 грн щомісяця.

Якщо мова йде про оренду офісних приміщень, то вони також є найбільш дешевими в Деснянському районі. Так, за один квадрат офісного приміщення потрібно заплатити 1—14 доларів. У дорогих Печерському та Шевченківському районах оренда одного квадратного метра офісу обійдеться в 3—39 доларів.