• Любителі фунікулеру можуть виграти проїзні квитки до його 110-річчя

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 5 травня 2015 року

«Київпастранс» проводить акцію: хто привітає фунікулер зі святом — його 110-річчям — може виграти проїзний квиток.

Акція проводиться із 1 до 24 травня 2015 року. Для участі в ній потрібно бути користувачем соціальної мережі «Фейсбук». За умовами конкурсу, необхідно поставити «лайк» сторінці «Київпатрансу», fb.com/1Kievpastrans, поділитися публікацією щодо акції фунікулеру на своїй сторінці (за умови вільних налаштувань — так, щоб її бачили всі із вашого списку контактів). Крім того, у коментарях до публікації на сторінці «Київпастрансу» потрібно написати своє привітання.

За допомогою сервісу random.org визначать п’ятьох переможців акції, які зможуть отримати проїзний квиток на фунікулер на червень 2015 року за ціною 1 гривні. Оголошення переможців заплановане на 26 травня 2015 року — їхній список буде опублікований на сторінці «Київпастрансу» у «Фейсбуці». Вручення проїзних проходитиме з 27 травня до 1 червня за адресою м. Київ, Набережне шосе, 2.

Київський фунікулер був запущений у роботу 7 травня 1905 року. Офіційне святкування дня народження цього виду транспорту заплановане на період після 20 липня — 20 серпня 2015 року, коли будуть проведені роботи по його відновленню. Також у фунікулері будуть встановлені мультимедійно-інформаційні центри і налагоджений доступ до wi-fi.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...