• У Києві в парку Дружби народів висадили понад 100 дерев

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 28 квітня 2015 року

Більше ста дерев висадили в парку Дружби народів під час толоки, проведеної в День довкілля 25 квітня. Влаштували там також прибирання території.

Учасники прибирання — представники мерії, «Київзеленбуду», Міжнародного благодійного фонду, студенти Національного університету харчових технологій та просто кияни — зібрали із 70 га території 20 кубометрів сміття. Вони оформили також Родинну алею, висадили 58 кленів, 20 акацій, 10 сумах і 20 кущів форзицій. А працівники «Київзеленбуду» на в’їзді до парку сформували дві альпійські гірки.

«Символічно, що до парку прийшли родини, адже питання збереження зелених насаджень, прибирання сьогодні стоїть на порядку денному у нашому суспільстві. Тому зміна поведінки, яка зараз відбувається у всіх нас, закладає добрий фундамент виховання екокультури, збереження навколишнього середовища та мінімізації енергетичних витрат у нашій країні», — сказав заступник мера Петро Пантелеєв, який взяв участь у толоці.

За інформацією генерального директора «Київзеленбуду», на участь у толоках на 40 зелених об’єктах Києва подали заявки 160 організацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...