• В Америці зруйнувалась унікальна кам'яна пам'ятка

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 18 серпня 2014 року

Впізнаване у всьому світі кам’яне утворення в штаті Юта, США, зруйнувалось: природна пам’ятка, вік якої становив близько 250 мільйонів років, розвалилася.

1.jpg

Фото: coloradoguy.com

Кам’яне утворення, яке протягом багатьох років приваблювало туристів та альпіністів з усього світу, називали «коброю» через те, що за формою воно нагадувало змію. Масивний камінь на вершині цього утворення — «голова змії» — тримався на тоненькій «шиї».
Різні частини «кобри» сягали висоти 9—15 метрів. Вони були частиною великого масиву піщаника під назвою Башти Фішера за 20 кілометрів від міста Моаб у штаті Юта.
2.jpg

Фото: Kyler Deutmeyer/Tumblr

Незвичне кам’яне утворення було сформоване протягом тисячоліть шляхом вимивання м’якої породи водами та ерозії вітру. Вважається, що саме дощі та буревії призвели і до його руйнування в останній тиждень липня 2014 року. До негоди камінь стояв непорушно і нічого не передвістило його обвалу.
3.jpg

Фото: mountainproject.com 

На сьогоднішній день ніхто не повідомив про те, що був очевидцем краху утворення. Постраждалих на місці падіння каменя також не було.

Оскільки протягом багатьох років популярним у тій місцевості жартом на 1 квітня було твердження про руйнування «кобри», місцеві жителі в обвал каменя повірили не одразу.
 


Читайте також:
Через 40 років кількість повеней збільшиться вдесятеро — дослідження
Чорнобильські ліси виявились «законсервованими» через радіацію — американський вчений
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...