• Активісти: економ воду — отримай спеціальний логотип

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 19 лютого 2013 року

Активісти з британського Вуглецевого Фонду (Carbon Trust) розробили міжнародні стандарти щодо скорочення використання води. Підтримати нові стандарти використання води можуть будь-які компанії за власною ініціативою — це дасть право використовувати спеціальний логотип, підвищить репутацію підприємства та допоможе довкіллю.

Долучитись до програми скорочення використання води можна, зв’язавшись із координаторами програми по електронній пошті, вказаній на офіційному сайті Вуглецевого Фонду.

«Вода стає все більш важливим і цінним ресурсом, і брак води стає проблемою як у Великобританії, так і в усьому світі. Вимірювання, контроль та зниження використання води є важливим для забезпечення того, що вона не буде витрачатися марно», — цитує сайт Вуглецевого Фонду слова Дуга Кларка, менеджера з водо збереження SevernTrent Ltd.

Підприємства-лідери, які перші долучились до програми та суттєво скоротили використання води, будуть названі 26 лютого в Лондоні. Серед них — деякі виробники безалкогольних напоїв, зокрема Coca-Cola Enterprises.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...