• Топ-9 унікальних істот, що населяють Галапагоські острови

  • Субота, 12 липня 2014 року

Представляємо вам 9 унікальних істот, які населяють Галапагоські острови — архіпелаг у Тихому океані, який лежить за 965 км на захід від узбережжя Еквадору. Унікальна природа робить цю місцевість популярною серед туристів.

Галапагоські черепахи

1 2 p.j.k.jpg

Галапагоські черепахи. Фото: p.j.k./flickr.com

1 AAA akeg.jpg

Галапагоські черепахи. Фото: akeg/flickr.com 

Галапагоські гігантські черепахи є одним із найбільших видів черепах у світі і можуть важити до 226 кілограмів. У 18 та 19 століттях на цих крупних мешканців суші полювали заради їхнього м’яса, внаслідок чого кількість їхніх особин значно скоротилася. У перші 10 років свого життя черепаха потребує захисту, але, підростаючи, вона стає незалежною і може прожити до 150 років.

В залежності від того, в якому районі островів живе черепаха, змінюється її панцир. У особин, що мешкають на узбережжі, він сідлоподібний, а у тих, що населяють гірські райони — куполоподібний. Черепахи, що живуть у високогірних районах, харчуються переважно травою, іншими рослинами та плодами, що падають із дерев.

Лавова ящірка

2 A.Davey.jpg

Самиця лавової ящірки. Фото: A.Davey/flickr.com 

2 Mystery in the mail.jpg

Самиця лавової ящірки. Фото: Mystery in the mail/flickr.com 

Лавова ящірка не виростає більше футу у довжину (30,5 сантиметрів) і харчується жуками, мурахами та іншими комашками. Такі плазуни можуть жити до 10 років. Вони можуть відкидати свої хвости, а коли готуються до бою, то роблять рухи, що нагадують віджимання.

Прекрасний фрегат

3 Andrea Westmoreland.jpg

Прекрасний фрегат. Фото: Andrea Westmoreland/flickr.com

3 Auscape черта  UIG via Getty Images.jpg

Прекрасний фрегат. Фото: Auscape/UIG via Getty Images

4 Peter Wilton.jpg

Прекрасний фрегат. Фото: putneymark/flickr.com

Цей птах належить до родини фрегатових, які є близькими родичами пеліканів. Прекрасний фрегат має дуже довгі крила та довгий роздвоєний хвіст, який вони використовують для навігації під час польоту. Цей птах має невеликі ноги і ступні і перед зльотом розбігається вниз із гірки. Під час шлюбного сезону у самців червоний міхур під їхніми дзьобами надувається і змінює відтінок на більш світлий.

Синьонога олуша

4 brian.gratwicke.jpg

Синьонога олуша. Фото: brian.gratwicke/flickr.com

4 Peter Wilton.jpg

Синьонога олуша. Фото: Peter Wilton/flickr.com

4 putneymark.jpg

Синьонога олуша. Фото: putneymark/flickr.com

Синьонога олуша відкладає свої яйця прямо у землю, і мешкає поблизу берегової лінії на різних островах. Харчується вона рибою, що плаває близько до берега. Самки мають більші очі, ніж самці, і можуть створювати звуки, схожі на гудіння. Самці, навпаки, свистять.

Галапагоський пінгвін

5 Derek Keats.jpg

Галапагоський пінгвін. Фото: Derek Keats/flickr.com

5 HBarrison.jpg

Галапагоський пінгвін. Фото: HBarrison/flickr.com

Холодна течія, що тече до Галапагоських островів з Антарктики створює сприятливе середовище для існування пінгвінів. Це єдиний вид пінгвінів, який живе близько до екватора. Такі пінгвіни, як і інші їхні родичі, не вміють літати, але дуже добре плавають. Коли температура води піднімається, вони не здатні до неї нормально адаптуватись.

Альбатрос

6 protographer23.jpg

Альбатрос. Фото: photographer23/flickr.com

6 putneymark.jpg

Альбатрос. Фото: putneymark/flickr.com

Галапагоський альбатрос — рідкісний птах. Він виростає від 60 до 90 сантиметрів заввишки. Більшу частину свого часу він проводить у морі, але завжди повертається до свого земного гнізда. Всі особини цього виду селяться виключно на острові Еспаньола. Галапагоський альбатрос — великий та могутній птах. Він ловить повітряні течії та може перелітати на сотні кілометрів від своєї домівки у пошуках їжі.

Морські ігуани

7 Karenjw.jpg

Морські ігуани. Фото: Karenjw/flickr.com

7 Peter Gene.jpg

Морські ігуани. Фото: Peter Gene/flickr.com

Ці морські ящірки селяться уздовж берегів на Галапагоських островах. Вони здатні пірнати на 15 метрів нижче поверхні води, щоб поїсти водоростей або інших морських істот. Під водою вони можуть лишатися до 30 хвилин. Морські ігуани виростають завдовжки 1,2—1,5 метрів. Цих істот часто можна побачити, коли вони приймають сонячні ванни уздовж скелястих берегів. Дорослі морські ігуани мають червоно-коричневе забарвлення.

Краб Саллі Лайтфут

8 alh1.jpg

Краб Саллі Лайтфут. Фото: alh1/flickr.com

8 Roubicek.jpg

Краб Саллі Лайтфут. Фото: Roubicek/flickr.com

Яскраво забарвлений краб Саллі Лайтфут використовує шипи на своїх лапках, щоб чіплятися за скелі. Цікаво виглядає, як такі краби лазять по морських ігуанах, що гріються у сонячних променях.

Зелена кваква

9 lightmatter.jpg

Зелена кваква. Фото: lightmatter/flickr.com

Пір’я галапагоської зеленої квакви забарвлене у дуже нехарактерний для квакв темний колір, що зливається з кольором вулканічних порід. Гніздиться зелена галапагоська кваква на скелях та мангрових деревах. Цих птахів часто можна побачити на узбережжі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...