• Підземки Києва перетворяться на арт-галереї

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 23 квітня 2015 року

Столичні підземні переходи

Столичні підземні переходи перетворюватимуть на витвори мистецтва. Про це повідомив член об’єднання «Солідарність» та депутат Київради Андрій Мельничук.

Депутат запевняє, що найближчим часом ремонтні роботи розпочнуть на вулиці Васильківській, у переходах біля Голосіївського парку та на Голосіївському проспекті. На стінах переходу тунелів Голосіївського парку з'являться українські вишиванки, а перехід по проспекту 40-річчя Жовтня оформлять в спортивному стилі — з фото відомих футболістів, плавців і боксерів.

Проекти для модернізації переходів розроблено студентами Київського національного університету будівництва та архітектури. Оновлення переходів планують закінчити вже до осені. Оплата робіт відбуватиметься за кошти балансоутримувачів цих об'єктів.

«Пізніше плануємо модернізувати всі пішохідні переходи в районі. Всього їх — 26», — повідомив Мельничук.

Підготовчі роботи проводитимуться ремонтними бригадами, а розписом стін займуться місцеві художники-графітчики та студенти-автори проектів.

Голова ГО «Всеукраїнського студентського парламенту» Олександр Котька сказав, що загалом студентами створено 40 проектів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...