• Киян просять не розпалювати вогнища

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 2 травня 2015 року

У столиці оголошений 4 клас небезпеки лісових пожеж, при якому багаття дозволено розпалювати тільки у спеціально відведених місцях. При 5 класі небезпеки вогнища забороняються навіть у них, повідомляє прес-служба КМДА.

Облаштовані для відпочинку місця є у лісопаркових господарствах — вони відділені мінеральними смугами, укомплектовані лісовими меблями, місцем для кострища і накриттям від дощу. У Києві зон відпочинку 37 загальною площею 4702 га.

Працівники лісових господарств для зменшення вірогідності виникнення пожеж прибирають захаращеність, влаштовують аншлаги, шлагбауми і попереджувальні панно. Крім того, за два місяці прибирань із території лісопаркових господарств прибрали 328 кубометрів сміття.

В разі виникнення лісової пожежі радять відходити від зони вогню проти вітру, а також зателефонувати за номерами 101 і (044) 272-40-18.

Прес-служба КМДА нагадує, що особи, яких визнають винними у завданні шкоди лісам і порушенні вимог пожежної безпеки, можуть понести не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...