ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На фестивалі «ЕтноСвіт» більше 200 майстрів представлять свої ремесла

Велика Епоха

З 15 по 17 травня в «Мистецькому Арсеналі» в Києві вперше відбудеться Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт», на якому близько 200 майстрів з України та інших країн світу представлять свої ремесла та традиційні технології і навіть відкриють таємниці створення своїх шедеврів.

#img_right# Всі охочі зможуть відвідати виставку старовинних українських музичних інструментів, унікальні колекції кераміки Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні, а також познайомитися з традиційною кухнею з різних куточків світу.

На фестивалі плануються виступи фольклорних гуртів, спеціальна музична програма від Київського кобзарського цеху, майстер-класи з традиційних танців України, Білорусії, Грузії та Литви, ярмарок літератури з традиції та культури, показ фільмів про зниклі та нині живі традиції, побут і ремесла різних країн світу.

Доторкнутися до традиції допоможуть майстер-класи з гончарства, плетіння з соломи та кукурудзи, писанкарства та розпису на склі, ліплення з глини, вишивки, петриківського розпису, виготовлення ляльок-мотанок, плетіння з лози, випічки жайворонків із тіста, ткацтва та безлічі інших ремесел. Для дітей також запланована і спеціальна програма — традиційні народні ігри, розваги, майстер-класи.

Гості фестивалю — представники Франції, Греції, Білорусі, Литви, Грузії, Узбекистану, Туреччини та інших країн.