ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Кентаври-2015» у Києві будуть поновлювати втрачений зв'язок між конем і людиною

Велика Епоха

25 і 26 квітня у «Парку Київська Русь» проходитиме фестиваль «Кентаври-2015».

Фото: parkkyivrus.com
Фото: parkkyivrus.com
Протягом трьох років фестиваль відкриває для киян світ кінно-трюкового мистецтва. Завдання фестивалю — поновити втрачений зв'язок між конем і людиною.

«Кентаври» — це фестиваль, який бере участь у світових шоу-програмах і представляє Україну на міжнародних змаганнях. Організатори фестивалю: Об'єднана Ліга кінних каскадерів України, «Парк Київська Русь».

Протягом двох днів вершники і вершниці змагатимуться у віртуозній їзді на упряжках, а також у мистецтві джигітовки. Також учасники продемонструють трюки: їзда задом наперед, їзда догори ногами, прослизання під конем, їзда відразу на двох конях, вибудовування «піраміди».

Змагання чергуватимуться з конкурсами та іграми, а також виступами театру Стародавнього Києва. Буде працювати фотолокація історичних костюмів, середньовічний тир. Відвідувачі зможуть зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, покататися верхи на коні. Проводитимуться майстер-класи з виготовлення сувенірів, з народних ремесел.

Вартість відвідування фестивалю «Кентаври-2015» — 150 грн, дошкільнятам — безкоштовно, для дітей шкільного віку — 30 грн, для пенсіонерів — 75 грн.

Місце проведення: Стародавній Київ у «Парку Київська Русь», розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область.