• Київ може втратити садибу Мурашка?

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Понеділок, 20 квітня 2015 року

Садибу Мурашка за рішенням суду можуть повернути колишньому власнику. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише депутат Київради Тетяна Меліхова.

22 квітня о 10.00, за її повідомленням, проведуть засідання Верховного суду, на якому розглядатимуть ухвалу Вищого господарського суду про допущення касаційної скарги колишнього власника садиби Мурашка (ТОВ «Пантеон-Інвест») проти рішення судів щодо повернення Садиби до власності Києва.

Вона сказала, що підставою для винесення ухвали стало те, що садиба Мурашка не внесена до Держреєстру нерухомих пам’яток України. Тому колишній власник наполягає, що будівля не є пам’яткою, і Київ нібито незаконно відібрав в нього право власності на Садибу.

Також Меліхова відзначила, що суди по-різному трактують питання статусу об’єктів культурної спадщини, які не внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, тому виникає небезпека, що суд стане на сторону недобросовісного колишнього власника садиби Мурашка.

Вона наполягає на тому, щоб столична влада зробила все, аби садиба Мурашка не повернулася до забудовників, які доводили будівлю до стану руйнування, поки вона належала їм.

Зазначимо, у січні 2013 року землю під садибою Мурашка повернули у власність міста.

Підписатися:

Коментарі