ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Винайдено будинок-капсулу, у якій можна жити в дикій природі

Велика Епоха

Словацька архітектурна компанія Nice Architects винайшла будинок-капсулу для життя в дикій природі. Будинок-капсула повністю автономний: він містить вбудовані технології для отримання енергії, завдяки чому в ньому можна жити навіть у дикій природі.

Незвичайне портативне житло яйцеподібної форми має розмір 4,5 м x 2,4 м x 2,5 м, і в ньому можуть комфортно жити дві людини. У будинку-капсулі є кімната, робочий куточок, складні стіл і ліжко, міні-кухня, душова кабінка, туалет і навіть невелике місце для зберігання різних речей.

Будинок-капсула абсолютно самодостатній: у ньому встановлені сонячні батареї і вітряки, в тому числі і батарея ємністю 9744 Вт⋅год, якої цілком достатньо для підзарядки всіх необхідних у побуті пристосувань або навіть електромобіля. Крім цього, житло оснащене системою збору дощової води і роси, а також мембранною системою фільтрації води.

«У нашому величезному світі дикої природи або просто незаселених територій ця капсула підходить для цілого ряду завдань: незалежна дослідницька станція, туристичний будиночок, блок гуманітарної допомоги», — пишуть на своєму сайті розробники будинку-капсули.

Nice Architects планує показати громадськості будинок-капсулу вже найближчим часом.