• На день Києва перекриють для проїзду ряд вулиць

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 28 травня 2015 року

Автомобілістам на День Києва слід добре продумувати свій маршрут, адже велика кількість столичних вулиць буде перекрита для проведення культурних та спортивних заходів.

Для проведення велоперегонів Horizon Park Race for Peace, що відбуваються під патронатом КМДА, будуть перекриті вулиці:

29 травня на проміжок часу з 9.30 до 14.30 зупиниться рух на просп. Голосіївському, просп. Науки, вул. Голосіївській, вул. Героїв оборони, вул. Блакитного, вул. Генерала Родимцева;

30 травня з 8.00 до 16.00 — на вул. Хрещатик, вул. Великій Васильківській, вул. Антоновича, вул. Ковпака, а також Європейській та Либідській площах;

31 травня із 8.00 до 16.00 буде перекритий рух на просп. Червонозоряному, вул. Миколи Грінченка, вул. Кіровоградській, вул. Солом’янській, вул. Андрія Головка, вул. Протасів Яр.

У перегонах бере участь близько 200 професійних велогонщиків із 13 країн Європи, які за повідомленням КМДА, висловлюють солідарність нашій країні та підтримку.

Також до Дня Києва відбудеться хода «Ми хочемо Миру» в рамках дитячого форуму «Діти всього світу, єднаймося!», який об’єднав учасників багатьох країн. Для неї рух транспорту буде перекритий:

1 червня з 9.00 до 14.00 на Михайлівській площі, Володимирському проїзді та Софійській площі.

Для проведення 23-го спортивно-благодійного «Пробігу під Каштанами» перекриють:

1 червня з 8.00 до 13.00 Контрактову площу, вул. Сагайдачного, Боричів узвіз, Набережне шосе (до №16).

Бажаємо вам вдалих вихідних!

Підписатися:

Коментарі