ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Києві цієї неділі навчатимуть безпечній їзді на велосипеді

Велика Епоха

У неділю, 31 травня, в 7 районах Києва черговий раз пройдуть безкоштовні практичні навчальні поїздки для всіх, хто хоче навчитися безпеці руху на велосипеді. Заняття проводять активісти Асоціації велосипедистів Києва.

#img_center_nostream#На заняттях — двогодинній поїздці з тренером — ви не тільки дізнаєтеся загальні правила руху велосипедистів, і що означають дорожні знаки, а й отримаєте практичні навички їзди: як проїхати великі розв'язки та кругові перехрестя, як повернути ліворуч, де заборонено їхати і т.п.

На початку заняття проходить технічний огляд велосипеда, потім — вступний курс правил дорожнього руху, поїздка районом із вивченням правил руху, і на завершення — відпочинок у парку і обговорення питань, які виникли у вас під час заняття.

По закінченню заняття кожен учасник отримає подарунок від Асоціації велосипедистів Києва — брошуру-нагадування «Як пересуватися велосипедом безпечно».

Заняття проходять з 5 квітня по 27 вересня щотижня по неділях, за винятком деяких свят (Великдень, День незалежності) і тих днів, коли ніхто не зареєструється.

Старт відбувається о 12.00 в неділю з таких точок:

• Контрактова площа, біля пам'ятника Сковороді;
• Оболонь, Оболонська набережна — біля церкви;
• Позняки, в парку біля «Груші»;
• Дарниця, парк «Перемога» — біля кургану;
• Голосієво, центральний вхід в ВДНГ;
• Нивки/Святошин, біля озера, навпроти кафе «Парус» і «Хрещатик».

Попередня реєстрація для поїздки обов'язкова. Зареєструватися онлайн можна тут. Координатор велотренування — Богдан Лепявко, тел.: 063 846 00 72. Контакти координатора усіх навчальних велопоїздок: Ганна, [email protected].