ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Audi презентувала електричний суперкар

Велика Епоха

Компанія Audi представила концептуальний, електричний суперкар R8 e-tron Piloted Driving Concept. Новинку презентували в Шанхаї на виставці споживчої електроніки CES.

Прототип обладнаний двома електродвигунами потужністю 170 кіловат кожен, разом вони можуть розвинути 462 к.с. і 920 Н/м крутного моменту. Суперкар забезпечений системою розподілу енергії та електромеханічними гальмами для економної витрати енергії. До 100 км/год машина здатна розігнатися за 3,9 секунди, максимальна її швидкість становить 250 км/год. Одного заряду достатньо на 450 км їзди.

Машина R8 e-tron оснащена широким спектром датчиків, відеокамер, лазерних сканерів та ультразвукових датчиків, що дозволяють їздити без водія. Дані з усіх цих джерел відправляються до центрального комп'ютеру, який створює віртуальну картину місцевості, якою рухається авто, дозволяючи йому вільно пересуватися дорогою без втручання водія.

Серійне виробництво Audi з функцією таких автономних технологій почнеться тільки в 2017 році, повідомляє видання Auto Express.