• Нісан випускатиме акумулятор для дому із старих батарей електрокарів

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 10 жовтня 2015 року

Японська автокомпанія Nissan Motor оголосила про початок виробництва побутових акумуляторів із використаних батарей електромобілів LEAF, повідомляється на сайті виробника.

Японська автокомпанія Nissan Motor спільно з Green Charge Networks об'єднала свої зусилля в гонці з розробки ефективних домашніх акумуляторів. Основні конкуренти Nissan в цій ніші — BMW, Daimler і Tesla, які раніше вже повідомили про створення власних побутових акумуляторів.

Основна відмінність акумуляторів від компанії Nissan — вони будуть створені на основі батарей електромобілів LEAF, які не відповідають вимогам використання в транспортних засобах. За словами розробників технології, хоча літій-іонні акумулятори, зняті з електромобілів Nissan Leaf, вже не можуть використовуватися за прямим призначенням, але як і раніше вони становлять велику цінність як накопичувачі енергії: об'єднанням кількох батарей можна сформувати цілком працездатну систему певної ємності.

Акумулятори від Nissan, які в майбутньому надійдуть у продаж, можуть використовуватися корпоративними та приватними споживачами для акумулювання енергії від поновлюваних джерел, таких як вітер і сонце.

Планується, що Nissan буде основним постачальником використаних батарей, а Green Charge Networks — компанія з виробництва комерційних джерел енергії — надасть програмне забезпечення для управління системою і стане виробником нових систем.

Нагадаємо, раніше автоконцерн BMW також заявив про створення акумулятора MyReserve для приватного будинку.

Підписатися:

Коментарі