• Киянам відремонтують понад 1500 будинків

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 2 липня 2015 року

У Києві на 300 об'єктах ЖКГ почалися ремонтні роботи в рамках спеціальної міської програми. В цілому цього року планується провести ремонт понад 1500 будинків, а також понад 500 дворів та міжквартальних проїздів, повідомляє прес-служба КМДА.

На об'єктах планується виконати ремонт електромереж, фасадів та покрівель, а також провести роботи з модернізації та заміни ліфтів.

«За міською програмою виділено близько 100 млн гривень на відновлювальні роботи. Це значна сума, тому кожна копійка повинна бути використана ефективно і раціонально», — зазначив заступник голови голова КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, ці роботи в першу чергу повинні контролюватися киянами: «Починаються роботи, і ми разом контролюємо якість їхнього виконання. Контролювати ремонт в будинках краще, ніж мешканці цих будинків, не зможе ніхто».

Пантелеєв каже, що необхідно залучати людей до контролю за ремонтом та за подальшим його збереженням, щоб уже наступного дня після його завершення стіни не були списані або обпалені.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...